Про скликання V пленарного засідання ІІІ сесії VІІІ скликання Міжгірської селищної ради

Дата: 10.09.2021 10:15

Міжгірського селищного голови

Від  10 вересня 2021 року                                                                              № 340

Про скликання V пленарного засідання ІІІ

сесії VІІІ скликання Міжгірської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати   V  пленарне засідання  III сесії  VІII – го скликання   Міжгірської селищної ради 23 вересня 2021 року в приміщенні Міжгірської селищної ради, кабінет № 7 з наступним порядком денним:

1. 1.1 Про зміну назви та затвердження Статуту Міжгірського ДНЗ №1 в новій редакції
  2. 1.2 Про зміну назви та затвердження Статуту Міжгірського ДНЗ №2 в новій редакції
  3. 1.3 Про зміну назви та затвердження Статуту Міжгірського ДНЗ №3  в новій редакції
  4. 1.4 Про зміну назви та затвердження Статуту Міжгірського ДНЗ №4  в новій редакції
  5. 1.5 Про зміну назви та затвердження Статуту Міжгірського ДНЗ №5  в новій редакції
  6. 1.6 Про зміну назви та затвердження Статуту ДНЗ с.Запереділля  в новій редакції
  7. 1.7 Про реорганізацію Лозянського закладу дошкільної освіти № 1 Міжгірської селищної ради.
  8. 1.8 Про внесення змін та затвердження Статуту Лозянського закладу загальної середньої освіти № 1 I-II ступенів Міжгірської селищної ради в новій редакції.
  9. 1.9 Про передачу філії  дитячої музичної школи с. Ізки до Пилипецької сільської ради.
  10. 1.10 Про внесення змін у структуру і штатну чисельність Міжгірських ДНЗ   № 1, № 4, № 5, ДНЗ с.Запереділля.
  11. 1.11 Про вихід з членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України.
  12. 1.12 Про затвердження Положення про інспекторів з благоустрою населених пунктів Міжгірської селищної ради та документів, що регулюють їх діяльність.
  13. 1.13 Про затвердження Правил благоустрою та утримання територій в смт. Міжгір'я у новій редакції.
  14. 1.14 Про передачу комунального майна в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Лікувально-профілактична установа Міжгірська районна лікарня Міжгірської селищної ради Закарпатської області».
  15. 1.15 Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Міжгірської селищної ради.
  16. 1.16 Про затвердження Порядку виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та прийняття такого майна у комунальну власність.
  17. 1.17 Про доповнення Переліку другого типу об’єктів комунальної власності, що передаються в оренду без проведення аукціону.
  18. 1.18 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного господарства селищної ради.
  19. 1.19 Про затвердження Програми цифрового розвитку на 2021- 2023 роки.
  20. 1.20 Про затвердження Програми сімейної, гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми на 2021-2025 роки.
  21. 1.21 Про затвердження Програми організації харчування здобувачів освіти на I семестр 2021/2022 навчального року, які навчаються в закладах загальної середньої освіти Міжгірської селищної ради.
  22. 1.22 Про приватизацію шляхом викупу об’єкта комунальної власності - нежитлової будівлі, розташованої за адресою : смт. Міжгір’я, вул. Шевченка 81 ж
  23. 1.23 Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад .
  24. 1.24 Про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Міжгірської селищної ради.
  25. 1.25 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП МСР «Чисте Міжгір'я».
  26. 1.26 Про внесення змін до бюджету Міжгірської селищної ради на 2021 рік.
  27. 1.27 Різне

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                     В.М. Щур