Про скликання VI пленарного засідання ІІІ сесії VІІІ скликання Міжгірської селищної ради

Дата: 02.11.2021 13:40

Міжгірського селищного голови

Від  2 листопада  2021 року                                                                                                    № 412

Про скликання   VI пленарного засідання ІІІ

сесії VІІІ скликання Міжгірської селищної ради

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати   VI  пленарне засідання  III сесії  VІII – го скликання   Міжгірської селищної ради 25 листопада 2021 року в приміщенні Міжгірської селищної ради, кабінет № 7 з наступним порядком денним:

1.1 Про приведення у відповідність відомостей про Міжгірську селищну раду.

1.2 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного господарства селищної ради.

1.3 Про приватизацію шляхом викупу об’єкта комунальної власності - нежитлової будівлі, розташованої за адресою : смт. Міжгір’я, вул. Шевченка 81 ж.

1.4 Про  скасування рішень сесії від 23.09.2021 року.

1.5 Про передачу об’єктів нерухомого майна в оперативне управління КНП «Міжгірський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

1.6 Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської територальної громади Хустського району Закарпатської області.

1.7 Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

1.8 Про затвердження Положення «Про порядок проведення громадських слухань на території Міжгірської територіальної громади».

1.9 Про затвердження Положення про відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства  та інфраструктури виконавчого комітету  Міжгірської селищної ради в новій редакції.

1.10 Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Міжгірської селищної ради Закарпатської області та затвердження положення.

1.11 Про затвердження Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Міжгірської селищної ради у новій редакції.

1.12 Про внесення змін до рішення селищної ради № 612 від 19.12.2020 року «Про структуру і чисельність виконавчих органів Міжгірської селищної ради»( із змінами від 24.12.20 № 674,від 21.01.21 №725, від 11.02.21 № 751, від 14.07.21 № 807).

1.13 Про затвердження Програми раціонального використання природних рослинних ресурсів на території Міжгірської селищної ради  на 2021-2022 роки.

1.14 Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Міжгірської територіальної громади на 2021-2022 роки.

1.15 Про встановлення тарифів на теплопостачання.

1.16 Про затвердження детальних планів територіїй.

1.17 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування стадіону «Авангард» смт. Міжгір’я.

1.18 Про передачу земельної ділянки у постійне користування.

1.19 Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її власність  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,для ведення особистого селянського господарства, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1.20 Про  затвердження проекту землеустрою та надання у власність  земельної  ділянки  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд(присадибна ділянка).

1.21 Про затвердження проекту землеустрою та надання у власність  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

1.22 Про затвердження проекту землеустрою та надання у власність  земельної ділянки для будівництва  індивідуальних гаражів.

1.23 Про внесення змін до рішення селищної ради.

1.24 Про надання земельної ділянки в оренду для обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства.

1.25 Продовження терміну договору оренди.

1.26 Про надання земельної ділянки в оренду для підприємницької діяльності /або інших цілей.

1.27 Про затвердження проекту  щодо відведення із зміною цільового призначення земельної ділянки.

1.28 Про  надання  дозволу на викуп земельної  ділянки.

1.29 Про погодження  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

1.30 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту.

1.31 Про списання залишків  коштів бюджету Міжгірської селищної територіальної громади, заблокованих на рахунках АК АПБ „Україна”

1.32 Про  внесення змін до рішення селищної  ради від 24 грудня 2020 року № 682 ,, Про  бюджет Міжгірської територіальної  громади на 2021 рік"(зі змінами від 11.02.2021 року№755,  від 15.04.2021 року №793, від 27.05.2021 року №795, від 14.07.2021р №823, від 23.09.2021р №852)

1.33 Про внесення змін до Регламенту  Міжгірської селищної ради.

1.34 Різне.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                                                    Василь ЩУР