Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – «Комплексний план просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади Хустського району Закарпатської області»

Дата: 26.11.2021 13:20

З метою реалізації державної політики у сфері містобудування  та з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади, дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території громади, відповідно до статей 16, 161, 20,21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.17 Закону України «Про основи містобудування», ст.45  Закону України «Про землеустрій», Земельного кодексу України, п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року №853 «Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету на розроблення комплексних планів просторового розвитку території територіальних громад», Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 Міжгірська селищна рада Закарпатської області оголошує про початок розроблення містобудівної документації – Комплексний план просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади Хустського району Закарпатської області.

Підстава: рішення Міжгірської селищної ради Закарпатської області від 25 листопада 2021 року № 857 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади Хустського району Закарпатської області».

Замовник: виконавчий комітет Міжгірської селищної ради Закарпатської області.

До повідомлення додається:

Рішення Міжгірської селищної ради