Новини з Міжгір’я

29 Листопада, 2022 р., 09:30
Шановні мешканці Міжгірської територіальної громади та керівники підприємств, які працюють в громаді !
15 Вересня, 2022 р., 15:20
Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії, громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.
06 Вересня, 2022 р., 15:20
Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.
17 Серпня, 2022 р., 10:00
Кожна працевлаштована жінка має право на отримання від Фонду соціального страхування України допомоги по вагітності та пологах у разі початку декретної відпустки. Розмір такої допомоги становить 100% середньої заробітної плати за весь період.
27 Липня, 2022 р., 13:50
З метою підтримки суб'єктів господарювання та забезпечення внутрішньо переміщених осіб та інших не зайнятих категорій населення Закарпатська обласна військова адміністрація розробила анкету-опитувальник для громадян, які потребують потенційного працевлаштування за місцем теперішнього проживання. Анкета доступна за посиланням:
08 Липня, 2022 р., 14:20
У зв'язку з сприятлими погодніми умовами, що спричинило швидке дозрівання ягід, а також численними зверненнями мешканців, на територіях Міжгірської та Пилипецької ТГ кампанія із заготівлі дикоростучих розпочинається сьогодні, 8 липня.
06 Липня, 2022 р., 10:00
Аби дати ягоді добре дозріти, на територіях Міжгірської і Пилипецької ТГ вирішено почати заготівельну кампанію 13 липня.
21 Червня, 2022 р., 09:23
Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.
20 Червня, 2022 р., 10:15
З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 165 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.