Секретар ради

Фото без опису

Пішта Мирослава Федорівна народилася 28 березня 1971 року в с. Нижній Студений Міжгірського району, Закарпатської області.

1978 – 1986 – Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1986 – 1989 – Міжгірське медичне училище

2007 – приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація «менеджер-економіст».

2013 – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба», кваліфікація «магістр державної служби».

Трудова діяльність

1989-1998 рр. – медична сестра дитячого відділення Міжгірської ЦРЛ.

1998 – головна медична сестра Міжгірської ЦРЛ, депутат Міжгірської селищної ради ІV-го скликання.

Квітень 2006 – обрана секретарем Міжгірської селищної ради, депутат V-го скликання Міжгірської селищної ради.

Листопад 2010 – вдруге обрана секретарем Міжгірської селищної ради, депутат VІ-го скликання Міжгірської селищної ради.

Листопад 2015 – втретє обрана секретарем Міжгірської селищної ради, депутат VІІ-го скликання Міжгірської селищної ради.

Листопад 2020 – вчетверте обране секретарем Міжгірської селищної ради

Сімейний стан

Одружена, виховала двох дітей.

E-mail: mizhhirya@gmail.com

Телефон: 2-13-89