Секретар ради

Пішта Мирослава Федорівна  народилася 28 березня 1971 року в с. Н. Студений Міжгірського району Закарпатської області .

Освіта.

У 1986 році закінчила Міжгірську ЗОШ І-ІІІ ступенів, після навчалась в Міжгірському медичному училищі, навчалась у Приватному вищому навчальному закладі «Європейський університет» і отримала повну вищу освіту за  спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджер – економіст, після навчалась в Львівському регіональному інституті  державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобула кваліфікацію магістра державної служби.

Трудова діяльність.

Протягом 1989-1998 рр.  працювала на посаді медичної сестри дитячого відділення Міжгірської ЦРЛ.

З 1 грудня 1998  працювала на посаді головної медичної сестри Міжгірської ЦРЛ, депутат Міжгірської селищної ради ІУ - го скликання.

З 15 квітня 2006 року обрана  секретарем Міжгірської селищної ради, депутат   У -го скликання Міжгірської селищної ради.

З 16 листопада 2010 року вдруге обрана секретарем Міжгірської селищної ради, депутат УІІ – го скликання Міжгірської селищної ради.

З 24 листопада 2015 втретє обрана секретарем Міжгірської селищної ради, депутат УІІ – го скликання Міжгірської селищної ради.

Одружена. Виховала двох дітей.