Керуючий справами виконавчого комітету

Фото без опису

Казибрід Ігор Володимирович, Громадянин України, народився 18 січня 1981 року в с. Вучкове Міжгірського району Закарпатської області.

Освіта

В 2003 році закінчив юридичний факультет Ужгородського Національного Університету за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Юрист». В 2010 році закінчив Львівський Регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація «Магістр державного управління».

Трудова діяльність

1998-2003 роки - навчався на денному відділенні в Ужгородському Національному Університеті. У 2002 році працював укладальником пиломатеріалів ТзОВ «Стен ЛТД». 2003-2006 роки працював головним спеціалістом юридичного відділу апарату Міжгірської райдержадміністрації. 2006-2012 працював начальником юридичного відділу виконавчого апарату Міжгірської районної ради. З 2012 року по 2022 рік працював директором Міжгірського районного центру зайнятості, а з початку 2023 року директором Хустської філії Закарпатського обласного центру зайнятості. З серпня 2023 року обіймає посаду керуючого справами виконавчого комітету Міжгірської селищної ради.

Громадська діяльність

Депутат Міжгірської районної ради УІІ скликання (2015-2020 роки), депутат Міжгірської селищної ради УІ скликання (2010-2015 роки). З 2014 року - керівник громадської організації «Міжгірська правозахисна спілка», з 2015 року - керівник громадської організації «За розвиток Міжгірщини».

Одружений, виховує сина й доньку.