Комплексний план Міжгірської ТГ

28 Серпня, 2023 р., 10:20
На виконання вимог чинного законодавства та рішення Міжгірської селищної ради № 857 від 25 листопада 2021 року «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади Хустського району Закарпатської області», враховуючи результати процедури громадського обговорення Робочою групою розроблено та погоджено проєкт Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади.
22 Травня, 2023 р., 16:00
2 березня 2023 року проведено публічний захід громадського обговорення – Стратегічну сесію з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади.
20 Лютого, 2023 р., 13:30
Нагадуємо, що в рамках процедури громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади 2 березня 2023 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.
08 Лютого, 2023 р., 16:30
Звертаємо увагу, що дату публічного заходу з громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану змінено
26 Січня, 2023 р., 15:20
Запрошуємо на громадське обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану
26 Грудня, 2022 р., 15:30
На виконання вимог чинного законодавства було проведено прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Первинний термін внесення пропозицій тривав з 13.12.2021  р. до 04.01.2022 р.  Зважаючи на піврічну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбуваються на території України і безпосередньо на території нашої громади у зв’язку з військовими діями, було оголошено додатковий збір пропозицій у період 22.09.2022 до 12.10.2022.
22 Вересня, 2022 р., 16:20
На виконання вимог чинного законодавства Міжгірською селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади Хустського району Закарпатської області (рішення № 857 від 25 листопада 2021 року).
13 Грудня, 2021 р., 11:15
Пропозиції (зауваження) щодо врахування інтересів фізичних та юридичних осіб в містобудівній документації подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку передбаченого процедурою розроблення Комплексного плану 15 робочих днів з дати опублікування повідомлення щодо збору пропозицій у відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Міжгірської селищної ради, адреса: вул. Шевченка, 97, смт. Міжгір’я, електронна адреса myzgyraarhytektura@gmail.com
10 Грудня, 2021 р., 10:40
Про створення робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади