Новини з Міжгір’я

05 Липня, 2023 р., 15:03
Є можливість допомогти родинам військових отримати послуги психологів і ретрит (відпочинок)!
03 Березня, 2023 р., 13:20
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.
23 Лютого, 2023 р., 15:00
На Закарпатті, як і по всій території України, триває набір до новоствореного воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють». Це підрозділ поліції нового зразка, створений для відсічі збройної агресії росії проти нашої держави.
31 Січня, 2023 р., 09:30
За результатами моніторингу, керуючись статтею 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», підготовлено Спеціальну доповідь щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України (за період 24 лютого – 31 жовтня 2022 року).
29 Листопада, 2022 р., 09:30
Шановні мешканці Міжгірської територіальної громади та керівники підприємств, які працюють в громаді !
15 Вересня, 2022 р., 15:20
Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії, громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.
06 Вересня, 2022 р., 15:20
Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.
17 Серпня, 2022 р., 10:00
Кожна працевлаштована жінка має право на отримання від Фонду соціального страхування України допомоги по вагітності та пологах у разі початку декретної відпустки. Розмір такої допомоги становить 100% середньої заробітної плати за весь період.