Проєктні ідеї, оголошення

12 Вересня, 2023 р., 13:30
Відповідно до частини другої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Міжгірської селищної ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Міжгірської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Міжгірської територіальної громади до 2027 року.
30 Червня, 2023 р., 16:00
Міжгірська селищна рада за сприяння Проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який виконується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», розробляє Стратегію розвитку Міжгірської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії буде проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.