gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Міжгір’я спортивне

09 Лютого, 2024 р., 14:00
“Золоті” медалі серед гімназій здобув Присліп! (Угрин Каміла, Фулитка Василь). Друге місце виборює Вучкове! (Бізоня Дарина, Бобонич Богдан) Бронзу виграє Запереділля! (Ірина Бобонич, Вадим Гречка)
19 Грудня, 2023 р., 20:00
За трофей Новорічно-Різдвяного турніру з міні-футболу серед дівочих команд WU-13 боролися СДЮСШОР з футболу (Ужгород), ДЮСШ «Боржава» (Пилипець), ДЮСШ «Нарцис» (Хуст).
14 Грудня, 2023 р., 20:20
У змаганнях брали участь гімназії та ліцеї, юнаки та дівчата.
20 Жовтня, 2023 р., 10:20
В турнірі з міні-футболу серед дівчат перемогу здобув Міжгірський ліцей №1, футболістки у фіналі переграли Майданський ліцей 2:0, який має “срібло”! Третє місце у видовищній серії післяматчевих пенальті виграв Голятин, потіснивши на 4-ту позицію дівчат з Новоселиці!
09 Жовтня, 2023 р., 20:00
Велика пристрасть міні-футболу! Справжні емоції — на штучному полі!
26 Вересня, 2023 р., 13:56
До вашої уваги відео-репортаж про Спартакіаду серед закладів середньої освіти до Дня фізкультури і спорту та на підтримку ЗСУ.
18 Вересня, 2023 р., 10:00
Спартакіада серед гімназій та ліцеїв громади присвячена Дню фізичної культури і спорту та на підтримку ЗСУ – відбулася на стадіоні Авангард у Міжгір’ї. Учні змагалися у легкій атлетиці, міні-футболі, шашках,  перетягуванні линви та спортивні вікторини.
24 Травня, 2023 р., 14:00
За синєє небо, за жовте колосся — боротися треба, щоб краще жилося!
23 Травня, 2023 р., 08:40
Більше 100 учасників з чотирьох громад! У Міжгір’ї провели відкриту першість зі спеціальної фізпідготовки — Юний спартаківець ОДЮСШ ФСТ "Спартак" з ЗВС.