Оголошення, повідомлення

23 Жовтня, 2023 р., 16:00
З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Міжгірська селищна рада інформує про проведення громадського обговорення проєкту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів Міжгірської територіальної громади у 2022 році.
22 Вересня, 2023 р., 13:40
Міжгірська селищна рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу Міжгірської територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.
25 Квітня, 2023 р., 15:00
Міжгірська селищна рада пропонує мешканцям громади долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиць
12 Грудня, 2022 р., 15:20
Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 01.09.2011 р. № 170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу» (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року № 333)
14 Листопада, 2022 р., 14:00
Міжгірська селищна рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів Міжгірської територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.
10 Грудня, 2021 р., 10:10
Відповідно до частини третьої протоколу наради Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2021 року з питання про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року "Про стан водних ресурсів України" інформуємо про якість питної води та про технічний стан водопровідних і каналізаційних мереж громади.