Оголошення, повідомлення

22 Квітня, 2024 р., 16:20
Доводимо до Вашого відома, що відповідно до розпорядження селищного голови від 18 квітня 2024 року № 117 «Про перейменування вулиць в селищі Міжгір’я та с. Верхній Бистрий Міжгірської селищної територіальної громади» перейменовано ряд вулиць у Міжгірській селищній територіальній громаді.
09 Квітня, 2024 р., 15:00
Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01  вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Міжгірської селищної ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Міжгірської територіальної громади за 2023 рік та початок підготовки аналітичного звіту.
23 Жовтня, 2023 р., 16:00
З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Міжгірська селищна рада інформує про проведення громадського обговорення проєкту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів Міжгірської територіальної громади у 2022 році.
22 Вересня, 2023 р., 13:40
Міжгірська селищна рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу Міжгірської територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.
25 Квітня, 2023 р., 15:00
Міжгірська селищна рада пропонує мешканцям громади долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиць
12 Грудня, 2022 р., 15:20
Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 01.09.2011 р. № 170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу» (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року № 333)
14 Листопада, 2022 р., 14:00
Міжгірська селищна рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів Міжгірської територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.
10 Грудня, 2021 р., 10:10
Відповідно до частини третьої протоколу наради Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2021 року з питання про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року "Про стан водних ресурсів України" інформуємо про якість питної води та про технічний стан водопровідних і каналізаційних мереж громади.