gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Міжгір’я спортивне

19 Вересня, 2024 р., 14:30
Перший тур серед команд 2012-13 р.н. відбувся в Хусті. Гравці футбольної команди КЗ ДЮСШ Міжгірської селищної ради в дебютному поєдинку поступилися ДЮСШ «Нарцис» (Хуст) 0:4. Грали добре, мали нагоди забити голи, але все ж таки позначився брак досвіду змагань на обласному рівні – тут всі команди високого рівня.
21 Серпня, 2024 р., 10:00
12 команд взяли участь у спортивному святі SC "MIZHHIRIA FESTIVAL" на стадіоні  «Авангард». Окрім господарів турніру до фестивалю долучилися колективи з Ужгорода, Києва, Хуста, та Сваляви. Деякі з них були представлені кількома командами! Змагалися хлопці 2015-2016 р.н. Загалом, 150 дітей!
20 Липня, 2024 р., 15:00
Міжнародні змагання відбулися в Латвії, в місті Мадона!
27 Червня, 2024 р., 16:00
У складі команди, яка діє що на базі гуртка “Цікаві шашки” КЗ Міжгірської селищної ради, високі результати здобули всі 8 учасників-школярів!
21 Травня, 2024 р., 16:00
Вітаємо з нагородами вихованців КЗ “ЦПО “Верховина”. Учні здобули третє місце в першості Закарпаття з шашок-64, змагання відбулися в Іршаві.
12 Травня, 2024 р., 10:00
До заліку входили 4 дисципліни: стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9 метрів з предметами, метання малого м’яча на дальність біг на 60 метрів. У кожній команді - двоє юнаків та двоє дівчат, а переможців та призерів визначали за сумою балів у всіх видах.
25 Квітня, 2024 р., 20:00
У Міжгір’ї відбувся третій та четвертий тури змагання в рамках чемпіонату області — серед дівчаток до 13 років! (WU-13).
12 Квітня, 2024 р., 16:00
Три срібла та бронза — такий спортивний здобуток учнів Міжгірської ТГ на третьому етапі змагань “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч, які завершилися у Хусті!
09 Лютого, 2024 р., 14:00
“Золоті” медалі серед гімназій здобув Присліп! (Угрин Каміла, Фулитка Василь). Друге місце виборює Вучкове! (Бізоня Дарина, Бобонич Богдан) Бронзу виграє Запереділля! (Ірина Бобонич, Вадим Гречка)