У центрі Міжгір’я встановлено світлофор

Дата: 07.07.2021 16:06

Задля безпеки школярів

Вулиця Шевченка в Міжгір’ї – частина автомобільної дороги загального користування державного значення Долина-Хуст. Щоб дорожній рух,особливо біля школи,був безпечним-необхідно було встановити світлофор.

Фото без опису

Батьки, дирекція школи, вчителі неодноразово порушували це питання перед органом місцевого самоврядування,у компетенції якого було його вирішення.Однак із-за ряду,як об’єктивних так і суб’єктивних причин,встановлення світлофора відтягувалося з року на рік. І ось нарешті з ініціативи селищного голови Віталія Цімботи та за порозуміння і підтримки нової влади –губернатора області Олександра Петрова (який, до речі, особисто відвідав Міжгір’я) та очільника автомобільних доріг у Закарпатській області Бориса Воловика днями світлофор біля Міжгірської ЗОШ №1 запрацював.

Його встановлено за рахунок коштів Державного фонду під час проведення поточного ремонту службою автомобільних доріг у Закарпатській області та підрядною організацєю ТОВ «ПБС» і підключено до вуличної мережі.

Орган місцевого самоврядування, жителі селища висловлюють щиру вдячність губернатору області О. Петрову та директору автомобільних доріг у Закарпатській області Б. Воловику за встановлення світлофора у Міжгір’ї, що дасть можливість убезпечити рух учнівської молоді та громадськості селища.