Про початок опалювального сезону 2021-2022рр. в закладах комунальної, соціальної сфери та адмінбудинках Міжгірської територіальної громади

Дата: 13.10.2021 15:00

Міжгірського селищного голови

від 13 жовтня 2021 року                       № 383

Про початок опалювального
сезону 2021-2022рр. в закладах
комунальної, соціальної сфери
та адмінбудинках Міжгірської
територіальної громади

У зв’язку з різким пониженням нічної і середньодобової температури повітря протягом останніх трьох днів, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів від 30.12.1997 р. №1497 та відповідно до санітарних норм України:

1.  Розпочати опалювальний сезон 2021-2022 рр. у постійному режимі з 18.10.2021р. в закладах комунальної, соціальної сфери та адмінбудинках Міжгірської територіальної громади.

2. Відповідальними за дотриманням температурного режиму та економного використання природного газу призначити працівників відповідальних за експлуатацію газового обладнання.

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови Плець М.М.

Селищний голова                                                               Василь ЩУР