Новини Humanitarian Center Mizhhirya: Відправили допомогу у селища Донецької області

Дата: 04.07.2022 13:25

Гуманітарна допомога буває різною. Діти в селищах Донецької області отримали жувальних ведмедиків. Коли нам зі  Швеції  надіслали багато цих жовтих коробок, могло бути незрозуміло, навіщо ті солодощі, коли потрібно м'ясо, молоко та мило. Але ж, подивіться на ці світлі обличчя!  Такий пакунок жуйок для дитини справжній скарб. А щаслива дитина — то можливість батькам зосередитись на нагальних питаннях.

Велике спасибі Ukrainian Volunteer Hub - Stockholm за цей чудовий подарунок!

Наші подяки Kidsave за доправлення цього вантажу до лінії фронту.

Повага волонтерам Світанок мрій - громадська організація, розповсюджуючих ці набори з ризиком для себе.

Для нас велика честь бути поряд з вами!