Дата: 03.11.2022 09:40

Вже втретє, і точно не востаннє, кажемо «Bonjour» нашим невгамовним французьким друзям-волонтерам.  Представники благодійної організації Agir Ensemble Pour l'Ukraine знову доправили вкрай важливу допомогу на потреби українців — продукти харчування, ліки, тактичну медицину, ковдри, одяг засоби гігієни, павербанки, засоби захисту!  А ще й самотужки пригнали автомобіль на потреби ЗСУ! Для збору коштів організували у Франції благодійний аукціон — залучили до заходу відомих митців — результат не забарився!

Друзі, ми високо цінуємо ваші зусилля на допомогу нашій країні! Безмежно дякуємо за все, що ви робите для України та її незламного народу!