ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ МІЖГІРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.12.2022 15:20

Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 01.09.2011 р. № 170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу» (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року № 333)

Дата проведення громадського обговорення 28 грудня 2022 року у великому залі адмінбудівлі Міжгірської селищної ради за адресою: смт. Міжгір’я, вул. Шевченка, 97. Час проведення: 15.00.

Участь у проведенні громадського обговорення можуть взяти усі зацікавлені громадяни.

З проектом аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу можна ознайомитися за даним посиланням : Аналітичний звіт Міжгірської ТГ.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення та розгляду пропозицій – Василь БОШОТА – начальник відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та інфраструктури.

Пропозиції та зауваження щодо містобудівного моніторингу необхідно подавати на адресу відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та інфраструктури (myzgyraarhytektura@gmail.com) до 27.12.2022 р