Очікуємо на Вас на громадському обговоренні з формування завдання на розроблення Комплексного плану

Дата: 20.02.2023 13:30

Нагадуємо, що в рамках процедури громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади 2 березня 2023 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

Проведення заходу планується з 11:00 2 березня за адресою смт Міжгір’я, вул. Ігнатишина, 25, Michelle’s Travel House. Очікувана тривалість заходу – 4 години.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Міжгірської громади селищної територіальної громади, а також особи, що провадять або планують провадити діяльність на її території.

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади можна оформити у період до 28 лютого 2022 р. за посиланням: https://forms.gle/KjotBgc9gGDdQJp6A, або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Міжгірської селищної ради (смт Міжгір’я, вул. Шевченка, буд. 97, каб. 315).