У Міжгір’ї керівник поліції зустрівся з головами територіальних громад: темою зустрічі став набір до підрозділу «Лють»

Дата: 23.02.2023 15:00

На Закарпатті, як і по всій території України, триває набір до новоствореного воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють». Це підрозділ поліції нового зразка, створений для відсічі збройної агресії росії проти нашої держави.

Як проходить рекрутингова кампанія у Міжгір’ї та прилеглих населених пунктах, а також про умови вступу до спецпідрозділу під час зустрічі розповіли начальник відділення поліції №2 Хустського РУП Віталій Жаба та його заступник Василь Гречин.

Керівник поліції розповів присутнім про новостворену штурмову бригаду Національної поліції України «Лють», роз’яснив і про умови та правила проходження служби у спецпідрозділі. Також зупинилися на структурі, завданнях, фінансовому забезпеченні тощо.

Основним критерієм відбору до спецпідрозділу є мотивація. Головне, щоб претендент хотів і був готовий до виконання бойових задач.

Нагадуємо, заявку на вступ можна заповнити, відвідавши Центр надання адміністративних послуг, що знаходиться на вул. Шевченка, 97 у селищі Міжгір'я. Там постійно, без вихідних, працює співробітник сектору кадрового забезпечення відділення поліції. Рекрутер, який знаходиться в ЦНАПі, надасть вам вичерпну інформацію щодо набору та подальшого проходження служби. Окрім цього, таку заявку можна подати і онлайн, перейшовши за посиланням storm.mvs.gov.ua .

Також під час зустрічі присутні обговорили й про давніший проєкт МВС та Національної поліції «Поліцейський офіцер громади», який зараз продовжує активно розвиватися у місцевих громадах.

У співпраці з органами місцевого самоврядування поліція робить все можливе, щоб громадяни почували себе у безпеці.