Оголошення про громадське обговорення з питання перейменування вулиць смт Міжгір’я та с. Верхній Бистрий

Дата: 25.04.2023 15:00

Міжгірська селищна рада пропонує мешканцям громади долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиць

смт Міжгіря:

с. Верхній Бистрий:

вул. Гагаріна

вул. Рози Лаптєвої

Громадське обговорення відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у термін до 30.06.2023 року включно.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) можна надсилати на електронну адресу відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради myzgyraarhytektura@gmail.com  або на адресу: 90000, смт Міжгір’я,  вул. Шевченка, 97, каб.315.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)