Обізнаний – захищений. Разом з «Неємія» провели консультації для ВПО

Дата: 08.05.2023 15:00

Нарощуємо гуманітарну співпрацю з NGO Nehemiah Ukraine, яка працює в партнерстві з УВКБ ООН!

Представники організації відвідали два місця компактного проживання ВПО у Міжгірській ТГ.

Проінформували людей щодо запобігання та протидії гендерному та домашньому насильству. Психологиня надала інформацію щодо послуг, які ГО «Неємія» надає особам постраждалим від насильства.

Всі присутні також отримали буклети з переліком служб та їх контактів, які діють у сфері захисту від насильства. Людям пояснили чіткий алгоритм дій у випадках якщо воно станеться.

Також жінки та дівчата отримали Набори Гідності від УВКБ ООН — торбинки з корисними засобами, які мають символічне значення захисту. Окрім цього, всі внутрішньо переміщені особи отримали гігієнічні набори та одяг від ГО «Неємія».

Дякуємо за співпрацю! Від імені внутрішньо-переміщених громадян велика подяка за консультацію та допомогу!