Стіни не рідні, але надійні. Маємо ще один об’єкт для проживання ВПО

Дата: 23.06.2023 10:00

Приміщення для ВПО на території Міжгірської громади у селі Вучкове — вже реконструйоване! Тут незабаром оселяться 32 людей — переважно зі східних регіонів, які втратили житло через війну.

Для внутрішньо-переміщених осіб є просторі кімнати, душові кабіни. Зробили свердловину для безперебійного водопостачання, збільшується електропотужність.

Проект нашого центру “Реконструкція житла для ВПО” реалізували завдяки ефективній співпраці Міжгірської ТГ та чеських благодійних організацій Člověk v tísni, People in Need та Přes hranice EU, які фінансували внутрішні ремонтні роботи!

Безмежна подяка за реалізацію масштабного проекту чеським доброчинцям Radim Kupec, Соня Губерова, голові Міжгірської громади Василь Щур, його заступникам Ганна Вощепинець, Іван Кость. А також голові Центру Василю Юрику та координатору Mиколі Фіцколинцю.

Продовжуємо працювати на благо людей! На черзі ще один об’єкт на території громади — у селі Майдан!

Яким би комфортним не було тимчасове житло — воно ніколи не замінить рідних стін.

Віримо, настане день, коли всі українці зможуть повернутися до власних домівок аби знову жити мирним щасливим життям