У Міжгірській селищній раді відбулася зустріч з представниками управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Дата: 28.07.2023 20:30

Її основна мета - встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, підвищення загального рівня правопорядку на території Міжгірської громади.

У важливому заході взяли участь заступник начальника управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції Євген ЦЮПКО, начальник відділу управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області, полковник поліції Олександр СОФІЛКАНИЧ, керівник відділення поліції №2 Хустського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції Віталій Жаба, поліцейський офіцер громади, депутатський корпус, керівники виконавчих органів, комунальних установ та організацій Міжгірської селищної ради.

У ході зустрічі було порушено чимало актуальних питань, обговорено ряд проблем, з якими найбільше стикаються мешканці громади, визначено шляхи комплексного їх вирішення задля подальшої безпеки громадян.

Від імені Міжгірської селищної ради щиро вдячні за проведену зустріч, яка була цікавою та змістовною. Надіємося на подальшу співпрацю щодо забезпечення правопорядку на території нашої громади.