Сформовано завдання на розроблення Комплексного плану

Дата: 28.08.2023 10:20

На виконання вимог чинного законодавства та рішення Міжгірської селищної ради № 857 від 25 листопада 2021 року «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської територіальної громади Хустського району Закарпатської області», враховуючи результати процедури громадського обговорення Робочою групою розроблено та погоджено проєкт Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади.

Надалі проєкт Завдання передано на затвердження до відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету, визначеного Міжгірською селищною радою замовником Комплексного плану.

Ознайомитися з остаточною редакцією Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Міжгірської селищної територіальної громади можна за посиланням.