Полягли у соняхах в нерівному бою...

Дата: 29.08.2023 11:00

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні у всіх установах та організаціях, комунальних закладах Міжгірської громади хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які віддали життя за те, щоб ми жили у вільній країні. У старостинських округах та селищі Міжгір'я на могили воїнів-земляків були покладені квіти, а в Міжгірській ЦБ представлена книжкова виставка на відповідну тематику.

Цей день встановлено Указом Президента України, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Саме 29 серпня відбувся вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді рф порушила домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня став соняшник.

ПАМ'ЯТАЄМО ГЕРОЇВ! НЕ ЗАБУДЕМО НІКОЛИ ЇХ ПОДВИГ. ВІЧНА ШАНА ТА СЛАВА УСІМ ЗАХИСНИКАМ ТА ЗАХИСНИЦЯМ