У СВОЇ 22 ПОПОВНИВ РЯДИ НЕБЕСНОГО ВОЇНСТВА: ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ГЕРОЯ ІЛЛЮ КУГІЯ

Дата: 29.12.2022 11:11

Мешканці Міжгірщини навколішки зустрічали кортеж з тілом загиблого ІЛЛІ КУГІЯ – мужнього Воїна, котрий віддав своє життя за волю та незалежність української держави. Він був веселим, товариським, ніколи не відмовляв у допомозі друзям та знайомим, - згадують ті, хто добре знав Іллю.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії 22-річний юнак пішов на захист своєї країни у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Він майстерно оперував «джавеліном», через це й отримав позивний "Джава". Брав участь у боях на передових позиціях. Вірний військовій присязі Герой загинув поблизу Соледара на Донеччині.

Провести мужнього сина України в останню путь прийшли жителі селища й навколишніх сіл, керівництво громади, бойові побратими, однокласники, друзі, найближчі та найрідніші люди. Чин похорону відбувся у Петро-Павлівському православному храмі смт. Міжгір'я. А поховали Героя на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями.

Смерть Іллі – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, всієї країни. Справжній патріот, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті, а його ім'я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, брату, сестричці, рідним та друзям полеглого воїна. Нехай опіка Всевишнього та молитви полегшать гіркоту втрати.

Вічна пам’ять, шана і слава тобі, Герою…