ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ... НА ФРОНТІ ЗАГИНУВ ВІТАЛІЙ ГУРЗАН

Дата: 10.02.2023 20:20

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта, мешканця села Голятин ВІТАЛІЯ ГУРЗАНА.

У Святовознесенському православному храмі в рідному селі воїна відбувся чин похорону, де зібралися рідні, друзі, односельчани, жителі й керівництво громади та всі, хто його знав і любив.

Віталій був командиром відділення техобслуговування зводу забезпечення гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. Загинув внаслідок ракетного обстрілу військової частини у смт. Десна на Чернігівщині 17-го травня. Весь цей час чоловік вважався зниклим безвісти, а цими днями рішенням суду встановлено факт його смерті.
Віталій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України, розділяємо невимовний біль важкої втрати з дружиною та синами воїна.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна…