ЗА УКРАЇНУ ПОКЛАВ ЖИТТЯ БОРИС ЛАТИК

Дата: 09.08.2023 16:00

Захищаючи Україну від російського окупанта - загинув уродженець Міжгір'я, мужній воїн, вірний патріот своєї держави - 36-річний БОРИС ЛАТИК.

Щирий, відповідальний, принциповий, завжди позитивний і усміхнений, люблячий син, чоловік, турботливий батько... Саме таким знали Бориса на його рідній батьківщині, друзі та побратими.

Після закінчення Міжгірської ЗОШ Борис навчався у Львові, працював у сфері ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки.

Ще наприкінці 2013-го року він став учасником Революції Гідності. Займався громадською діяльністю. У 2015-ому пішов захищати державу у складі 8-го батальйону "Аратта". З 2019-го року працював у сфері ІТ.

З самого початку повномасштабного вторгнення без вагань вирушив захищати країну.

Бракує слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади. Борис був справжнім борцем за вільну Україну, незламним її патріотом та надзвичайно доброю людиною.

Висловлюємо щире співчуття родині загиблого Героя, поділяємо горе, сумуємо разом з вами.

Вічна і світла пам'ять Герою, який віддав за Україну найдорожче – власне життя