Спортивні емоції на все життя!

Дата: 18.09.2023 10:00

Спартакіада серед гімназій та ліцеїв громади присвячена Дню фізичної культури і спорту та на підтримку ЗСУ – відбулася на стадіоні Авангард у Міжгір’ї. Учні змагалися у легкій атлетиці, міні-футболі, шашках,  перетягуванні линви та спортивні вікторини.

Запал, боротьба, жага, розпач, радість - яких лише емоцій не пережили всі учасники дійства - від малого до великого!

Серед гімназій головний кубок відправляється у Вучкове! Учні мають перше місце у шашках, перетягуванні линви, та легкій атлетиці (біг на 30 м). Друге місце в Запереділянської гімназії, третє - у Міжгірської (філія ліцея №1)

У ліцеїстів пальма першості у Міжгірського ліцею №1 - “золото” у шашках та перетягуванні линви.

У загальному заліку срібні медалі у Голятинського ліцея, бронзові - у Міжгірського ліцея №2 ім. Августина Волошина!

Усі хто за межами першої трійки - це також переможці! Те, як змагалися учні, це дійсно великий спортивний подвиг!

Безмежна подяка нашим дітям - ми бачили як горять їхні очі, з яким завзяттям вони змагаються - тож ми рухаємося у вірному напрямку і впевнені в нашому майбутньому!

Дякуємо за організацію змагань педагогам арбітрам, батькам, медпрацівникам.

Шануємо воїнів ЗСУ, завдяки їх щоденному подвигу, наші учні сьогодні проживають незабутні роки дитинства та юності!

Благодійні пожертви, які зібрали під час спартакіади, витратимо на потреби військових!

Рух - це життя! Любіть спорт! І попри все – наші діти мають радіти!