Проекти рішень 6 сесії VIII-го скликання ІI пленарне засідання

Дата: 22.09.2023 13:30

Про приведення у відповідність до чинного законодавства юридичної адреси Міжгірської селищної ради

Про внесення змін до рішення Міжгірської селищної ради від 19.12.2020 року № 598 «Про утворення виконавчого комітету ради та затвердження персонального складу»

Про внесення змін до рішення селищної ради № 612 від 19.12.2020 р. «Про структуру і чисельність виконавчих органів Міжгірської селищної ради» (із змінами)

Про внесення змін до рішення № 987 від 13 грудня 2022 року «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому Комітеті Міжгірської селищної ради»

Про затвердження актів про списання багатоквартирних будинків з балансу КП «Міжгірське ВУЖКГ»

Про затвердження акта списання

Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна

Про Положення про порядок прийняття регуляторних актів Міжгірської селищної ради, її виконавчого комітету

Про реорганізацію Запереділянського закладу дошкільної освіти Міжгірської селищної ради

Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби та сприяння у забезпеченні призову на військову службу до Збройних Сил України на 2023-2025 роки

Про внесення змін до рішення № 1119 від 08 серпня 2023 року «Про передачу земель в постійне користування КП СКЛП «ЛІСИ МІЖГІРЩИНИ» Міжгірської селищної ради»

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Міжгірської територіальної громади» (посмертно)

Про затвердження розпоряджень селищного голови

Про затвердження Положення про відділ у справах соціального захисту населення виконавчого комітету Міжгірської селищної ради у новій редакції