ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ, ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ

Дата: 01.10.2023 17:00

У Міжгір'ї, біля каплиці Героїв Небесної Сотні, відбувся захід з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, в якому взяли участь керівництво та працівники Міжгірської селищної ради, військові, освітяни, медики, представники поліції, ДСНС, учнівська молодь, волонтери та гості селища.

Після Державного Гімну України у виконанні камерного хору Міжгірської ДШМ, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв-земляків, яких було названо поіменно, та всіх захисників, котрі віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.

До каплиці Небесної Сотні та на могили полеглих воїнів Міжгірської громади поклали квіти.

Священники греко-католицьких храмів провели молебень за здоров'я військових, які мужньо захищають українську землю. Помолилися учасники заходу і за упокій душ тих захисників, які віддали життя за те, щоб ми жили у вільній та мирній країні.

У своїй проповіді настоятель Свято-Михайлівської греко-католицької церкви о. Федір Славець, зробивши екскурс у минуле, акцентував увагу на тому, що у всі часи боротьби українського народу проти ворогів, Пресвята Богородиця була покровителькою українського війська. І сьогодні вона захищає своїм святим Покровом наших захисників і захисниць, даючи їм сил для перемоги.

Закінчився захід спільною молитвою у виконанні викладачів та вихованців Міжгірської ДШМ "Боже, Україну збережи".

1 жовтня у храмах різних конфесій також були проведені молебні за наших захисників та захисниць.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЇЇ МУЖНІМ ВОЇНАМ!

ПАМ'ЯТАЄМО ТИХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ