Обговорили залучення людей з інвалідністю та ВПО до життя громади

Дата: 04.10.2023 15:40

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» завітала з робочим візитом до Міжгірської громади для проведення фокус-групового дослідження в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Захід розпочали хвилиною мовчання, вшанували полеглих захисників та захисниць України.

До робочої зустрічі долучилися представники органів місцевого самоврядування, відділу освіти, сім’ї молоді, спорту та культури, КЗ «Центр надання соціальних послуг», педагоги, соціальні працівники, ВПО, медики та представники вразливих груп населення.

Обговорили ряд важливих питань, зокрема, доступність, безбар’єрність, залучення до процесу прийняття рішень людей з інвалідністю, жінок та ВПО, які проживають на території громади. Адже широке та ефективне залучення різних верств населення до життя громади – основа ефективного місцевого самоврядування.

Міжгірська ТГ висловлює подяку Всеукраїнській громадській організації «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за довіру, сприяння та допомогу в розвитку громад у цей складний для країни час.

Працюємо разом заради блага людей.