Анонс: освітній онлайн-захід "Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади"

Дата: 04.10.2023 16:00

Фото без опису11-го жовтня відбудеться освітній онлайн-захід "Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади". Початок конференції в 11:00.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиланням - http://surl.li/lvxpt.

Фахівці детально та доступно пояснять як взаємодіяти з органами влади в різноманітних питаннях, як долучитися до прийняття рішень, як впливати на їх виконання та бути активними учасниками життя громади.

Учасники онлайн-зібрання зможуть поставити питання і отримати на них вичерпну фахову відповідь.

Захід проводить Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID ««ГОВЕРЛА».