МІЖГІРСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ТЕХНІКУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ

Дата: 17.10.2023 18:00

Нещодавно 40 сучасних планшетів отримали громади Закарпаття за проєктом «Посилення стійкості громад в регіонах України», який фінансується за підтримки Уряду Великої Британії та реалізовується Програмою розвитку ООН. Два сучасні гаджети передали Міжгірській територіальній громаді.

За словами голови громади Василя Щура, планшети спрямували Центру надання адміністративних послуг та відділу соціального захисту Міжгірської селищної ради.

«Покращення доступу до якісних адміністративних та соціальних послуг для кожного жителя громади – одне з головних завдань, яке ми ставимо перед собою. То ж ми й надалі продовжуватимемо активно працювати в цьому напрямку. Дуже важливо, що нам уже не вперше допомагають міжнародні організації. Ми цінуємо таку співпрацю і допомогу, адже вона спрямована на розвиток громади та покращення надання  послуг людям у такі складні для країни часи» -, зазначив Василь Щур.

Як розповіла начальниця ЦНАП Міжгірської селищної ради Людмила Гойчук, зараз у територіальних громадах Закарпаття активно запроваджують комплексний адмін сервіс «Я – ветеран» та пілотний проєкт «Помічник ветерана». Це передбачає надання необхідних консультацій та послуг захисникам і членам їхніх сімей.

«Цифровізація процесів надання адміністративних послуг допомагає зробити їх більш логічними, зручними, зрозумілими та прозорими для всіх. Однак, без сучасної техніки її не досягти. Тому щиро дякую ПРООН за системну підтримку, яка сприяє тому, що кожен з наших відвідувачів може отримати кваліфіковану та професійну допомогу у розв'язанні життєвих питань», - зауважила Людмила Гойчук.

Міжгірська територіальна громада висловлює вдячність за допомогу Закарпатській ОВА та Програмі розвитку ООН.