Міжгірська громада
Закарпатська область, Хустський район

Про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

Дата: 01.12.2023 16:20
Кількість переглядів: 79

Міжгірська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Проєкт детального плану території в межах населеного пункту с. Лопушне Міжгірської територіальної громади Хустського району.

З проєктом містобудівної документації можна ознайомитися у каб. № 312 адмінбудинку Міжгірської селищної ради у робочі дні з 9.00 до 17.00 год за к.ч.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 02 січня 2024 року за адресою: смт. Міжгір’я, вул. Шевченка, 97, каб. 312.

Громадські слухання будуть проходити 08 січня 2024 року о 10.00 к.ч. у малому залі Міжгірської селищної ради по вул. Шевченка, 97.

Виконком Міжгірської селищної ради