Шкільна спартакіада громади. Торунь, Голятин, Присліп та Міжгір’я найсильніші у волейболі!

Дата: 14.12.2023 20:20

У змаганнях брали участь гімназії та ліцеї, юнаки та дівчата.

Серед гімназій перемогу вибороли гімназистки з Присліпа! Друге місце у Запереділля, третє - у дівчат з Міжгірської гімназії (філія Міжгірського ліцея №1).

Ця ж гімназія виборола «золото» у турнірі серед хлопців. Срібло у Лозянської гімназії №1, а бронза - у Вучківської.

Вкрай драматичними були змагання і серед ліцеїв! У заліку дівчат перемогу здобув Голятинський ліцей, який у фіналі переграв Торунський. Третє місце в ліцеїсток з Новоселиці.

Серед хлопців найсильнішим був Торунський ліцей, друге місце в Міжгірського ліцея ім. Августина Волошина. У трійці найсильніших і Голятинський ліцей!

Усі команди отримали кубки, медалі та грамоти! А найголовніше – вир справжніх незабутніх спортивних емоцій!

Дякуємо кожному учаснику кожної команди за це незабутнє свято! Подяка педагогам, арбітрам, організаторам змагань!

Шануємо воїнів ЗСУ — завдяки їхньому щоденному подвигу наші діти мають змогу радіти!