«Про затвердження Статуту Міжгірської селищної територіальної громади»

Дата: 18.12.2023 10:50

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється: проєкт рішення Міжгірської селищної ради  «Про затвердження Статуту Міжгірської селищної територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу;

Вказаний проєкт регуляторного акта підготовлено з метою створення сприятливих умов для повної реалізації членами громади прав на участь у здійсненні місцевого самоврядування, з метою врахування, історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей місцевого самоврядування у Міжгірській селищній територіальній громаді.

Розробником зазначеного проєкту регуляторного акту є виконавчий комітет Міжгірської селищної ради.

Проєкт рішення Міжгірської селищної ради  «Про затвердження Статуту Міжгірської селищної територіальної громади»  та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті селищної ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника:

- електронною поштою за адресою: mizhhirya@gmail.com;

- поштовою адресою: 90000, Міжгір'я, вул. Шевченка, 97