СК «Верховиночка» з Міжгір’я взяла участь в обласних змаганнях з міні-футболу в м. Ужгород!

Дата: 19.12.2023 20:00

За трофей Новорічно-Різдвяного турніру з міні-футболу серед дівочих команд WU-13 боролися СДЮСШОР з футболу (Ужгород), ДЮСШ «Боржава» (Пилипець), ДЮСШ «Нарцис» (Хуст).

З чотирьох команд у «Верховиночки» четверте місце. Але головне, що наші дівчатка спробували свої сили на фоні сильніших, зарядилися спортивними емоціями та готові рухатися далі! Без поразок не буває перемог!

Команді було за честь зіграти зі спеціалізованими спортивними школами. Бо саме в матчах проти таких сильних суперників, навіть попри поразку, здобувається майстерність та гартується характер

Дві гравчині «Верховиночки» (Ірина Липей, Богдана Красняник) були запрошені у склад збірної з трьох команд-учасниць, яка протистояла команді WU-15 СДЮСШОР м. Ужгород.  Збірна програла 1:5, гол на рахунку Ірини Липей! Кращим воротарем турніру стала Коньовшій Яна з нашої «Верховиночки»!

Усі команди учасниці привітав та нагородив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Щиро дякуємо за запрошення на турнір голові Асоціації жіночого футболу, заступникові голови ОВА Ігорю Шинкарюку , директору СДЮСШОР м. Ужгород Вадим Дьордь та Закарпатській асоціації футболу!

Шануємо воїнів ЗСУ - завдяки їх героїзму маємо змогу розвивати наших дітей Продовжуємо спільну роботу на розвиток жіночого футболу. Спорт – це сила, здоров'я та дух