В останню путь провели Воїна, Героя, Патріота - Василя Кочергана

Дата: 05.01.2024 16:40

Житель села Присліп боронив Україну і поклав життя захищаючи наш дім, наші родини, нашу Державу.

Після повномасштабного вторгнення рф чоловік з честю пішов виконувати свій військовий обов’язок перед українським народом. До лав ЗСУ був мобілізований у березні 2022 року, служив сапером. Перебуваючи в самому пеклі війни, наш земляк сміливо захищав Батьківщину, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі та народу України. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу Оріхова Запорізької області.

Веселий, позитивний, енергійний, сповнений рішучості та оптимізму... Саме таким Василь Іванович залишиться у пам'яті односельців, рідних, друзів та всіх, хто його знав і любив.

Наші душі наповнює біль та смуток, адже за кожен день життя, свободи, кожен метр нашої землі Україна платить страшну ціну - життя своїх вірних Синів.

Щирі співчуття родині та близьким Героя - Василя Кочергана.

Сумуємо разом з вами. Вічна пам'ять, вічна шана, вічний покій…