Ще один гуманітарний рейс на передову

Дата: 09.01.2024 20:00

На Донецький та Запорізький напрямки доправили нашим хлопцям, воїнам з Міжгірщини, багато важливої допомоги!

Квадроцикл, причеп (виготовили майстри Міжгірської ТГ), павербанки, хімічні грілки, генератор, автомобільні шини, газові горілки, продуктові набори (м'ясні та рибні консерви, солодощі, чай, кава), їжу швидкого приготування, засоби гігієни (зубні пасти, щітки, вологі серветки, шампуні), одяг, заряджувальні пристрої,  маскувальні сітки, окопні свічки, посилки від родичів та школярів!

Вкотре завдячуємо донорам «Гуманітарного центру Міжгір’я» за надану допомогу. Дякуємо за роботу волонтерам, які організували та виконали черговий рейс на передові рубежі!

Шана воїнам ЗСУ - за щоденний подвиг та оборону Держави! Працюємо разом заради України!