Ракетка — їхня пристрасть. Визначили переможців шкільної Спартакіади з настільного тенісу!

Дата: 09.02.2024 14:00

“Золоті” медалі серед гімназій здобув Присліп! (Угрин Каміла, Фулитка Василь). Друге місце виборює Вучкове! (Бізоня Дарина, Бобонич Богдан) Бронзу виграє Запереділля! (Ірина Бобонич, Вадим Гречка)

Серед ліцеїв головний трофей здобувають господарі турніру — Міжгірський ліцей ім. Августина Волошина! (Пилипчинець Анастасія, Максим Цендра) Срібло у Голятинського ліцея! (Аліна Фулей, Євген Шишола)

Бронзові медалі в активі Міжгірського ліцея №1 (Олександра Бобонич, Роман Баранець)

Зазначимо, що у складі команди виступало по 2 учасника (юнак та дівчина) тож очки нараховувались в спільну скарбничку, і згідно цього й визначали місця.

Отож, вітаємо переможців та призерів цих захоплюючих змагань! Велика подяка кожному учню та вчителю кожної команди — своєю відданою боротьбою та емоціями ви створили ще одне незабутнє спортивне свято!

Щоденно шануємо воїнів ЗСУ! Спортивні радощі наших дітей — це заслуга наших Героїв!

Дякуємо «Гуманітарному центру Міжгір’я» за подарунки кожному учаснику турніру!

Шкільна спартакіада все ближче до фіналу! Позаду — футбол , волейбол та теніс. Попереду, в квітні, останній вид програми — легка атлетика !

Але! Вже в березні нас чекає велике спортивне свято за програмою Президента України Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги.

Плечем до плеча — переможемо! У житті та спорті!