Сприяння особам з інвалідністю. Разом з партнерами впроваджуємо нові формати взаємодії

Дата: 19.02.2024 09:30

«Правозахисна спілка інвалідів» провела онлайн-захід під час якого презентувала напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», а саме, підготовлені рекомендації для органів місцевого самоврядування

До зустрічі долучилися  представники ОМС та обласної військової адміністрації, жителі громади, активісти та представники громадських об’єднань Міжгірської громади. А також фахівці центру надання адміністративних послуг, соціальні працівники, фахівці селищної ради, педагоги та медпрацівники.

Зокрема, Оксана Юрик - в.о начальника відділу у справах соціального захисту населення;

Марʼяна Вітушинська - фахівець соціальної допомоги (ЦНАП виконавчого комітету Міжгірської селищної ради) ; Руслана Мушка - завідуюча відділенням соціальної роботи; Людмила Бартків - фахівець соціальної роботи; Олена Покорба - соціальний працівник; Мар 'яна Підберезька - практичний психолог Міжгірського ліцею №1; Олеся Субота - соціальний педагог Міжгірського ліцею №1; Оксана Тичка, директор ТРЦ.

Спільно обговорили напрямки роботи направлені на сприяння особам з інвалідністю. Ці питання важливі для громади, адже допомога вразливим категоріям є пріоритетною. Особливо це стосується поранених військових ЗСУ.

Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», член Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України Олександр Вознюк наголосив на важливості питання щодо покращення пенсійного забезпечення вразливих категорій населення.

Усвідомлюємо, що сьогодні важливо залучати до процесу прийняття владних рішень активних мешканців громади. Тож намагаємось ширше  залучати різні групи населення (в тому числі осіб з інвалідністю, жінок, ВПО) до прийняття рішень.

Усі напрацювання будемо втілювати на практиці аби максимально можливо допомогти людям, які потребують нашої спільної підтримки.

Дякуємо Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID за важливі проекти та ініціативи. Працюємо разом на благо людей!