Делегація з Чеської Республіки відвідала Міжгірську ТГ

Дата: 25.03.2024 13:20

У рамках візиту на Закарпаття Міжгірську громаду з гуманітарною місією відвідала делегація з чеського краю Височина на чолі з головою благодійного фонду ViZa Зденєком Кадлецом.

Для Міжгірського ліцею N2 ім. Августина Волошина чеські гості передали шкільний автобус. Також гуманітарний вантаж привезли і в медичний заклад КНП "ЛПУ "Міжгірська районна лікарня". За зустрічі з керівництвом громади та лікарні було обговорено перспективи подальшої співпраці. Зокрема, і можлива співучасть у  ремонті декількох відділень медичної установи.

Від імені Міжгірського селищного голови Василя Щура щира вдячність Зденєку Кадлецу, керівнику канцелярії гетьмана краю Височина Катерині Свободовій та та їхній команді з благодійного фонду ViZa, керівництву Закарпатської облради за важливу підтримку нашої громади та й України в цілому у цей непростий час. Разом ми обов'язково переможемо.