Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для експертної грошової оцінки

Дата: 10.04.2024 11:11

Міжгірська селищна рада оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки наступних земельних ділянок:

Форма продажу

Покупець

Адреса земельної ділянки

Площа (га)

Цільове призначення

1.

Продаж земельної ділянки, що перебуває в оренді, шляхом викупу

ПП“ЛІСТРАНСБУД”

Закарпатська область, Хустський район, с.Підчумаль,220

1,2077 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02)

Термін виконання робіт – 10 календарних днів

Конкурс відбудеться 30­.04.2024р. в приміщенні Міжгірської селищної ради (селище Міжгір’я, вул. Шевченка, 97), в каб. № 212 о 14:00 год.

Заяви приймаються до 26.04.2024р., включно, у приймальні Міжгірської селищної ради (селище Міжгір’я, вул. Шевченка, 97, 2–ий поверх).

Для участі в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на участь в конкурсі за встановленою формою;

- копії нотаріально засвідчених установчих документів;

- копія ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;

- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які будуть залучені до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- інформація  про претендента (матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок).

Конкурсна пропозиція претендента подається в опечатаному конверті та має містити інформацію щодо пропонованої вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт  та умов оплати відповідно до калькуляції витрат.

Довідки за тел. 2-13-89

Секретар ради                                                               Пішта М.Ф.