Боже Україну збережи! У Міжгір’ї відбулася «Хресна дорога»

Дата: 26.04.2024 15:00

Люди йшли з молитвами від храму Воскресіння ГНІХ (Поточина) до Михайлівського греко-католицького храму.

До ходи долучилися священики, церковна громада, дяки, представники Міжгірської селищної ТГ, волонтери гуманітарного центру «Міжгір’я», військовослужбовці, працівники лісового господарства, ДСНС, освіти, культури, охорони здоров’я, діти, представники ромського населення, молодь громади.

Усі молилися за мир в Україні, перемогу наших воїнів, спасіння душ, рідних та близьких людей, роздумуючи над вічними темами гріха, любові до ближнього, прощення і страждання.

Біля каплиці Небесної Сотні відбулася панахида за українськими воїнами та невинно вбитими у війні українцями.

Нехай спільна молитва допоможе Україні вистояти у важкі часи. Віримо у перемогу добра.