Рій “Паланка” Голятинського ліцею перемагає у військово патріотичній грі “Сокіл Джура”!

Дата: 27.04.2024 13:00

І буде представляти Міжгірську громаду на районному етапі змагань!

Друге місце виборють “Січові стрільці” з Міжгірського ліцею ім.Августина Волошина. А третіми фінішують “Гайдамаки” - рій Міжгірського ліцею №1!

Команди змагалися у п’яти дисциплінах: Стрільба, впоряд (конкурс строю та пісні) спортивно-силові (віджимання), надання першої медичної допомоги, відун (знання історії).

Директор Міжгірського РСТК "Товариство сприяння обороні України" Микола Янчик окремо нагородив переможців у стрільбі - Камілу Попович (Майданський ліцей) та Миколу Головку (Торунський ліцей).

Дякуємо за плідну роботу суддівській колегії та наставникам команд!

Вдячність нашим кухарям — смачний борщ допоміг відновити сили після насичених змагань!

Захоплюємось усіма учасникам вишколу! Вкотре пересвідчились - у нас зростає патріотична, сильна молодь!

В Єдності - сила! В силі - перемога! Слава Україні!