Пам’ять для нащадків. У Міжгір’ї встановили меморіальну дошку на честь Августина Волошина

Дата: 24.05.2024 19:00

Урочистий захід відбувся на території ліцею №2, який носить ім’я першого президента Карпатської України.

На відкриття завітали представники товариства "Закарпатське земляцтво" в Києві — Юрій Лутак та Станіслав Аржевітін — уродженець Колочави, колишній президент «Закарпатського земляцтва», а нині відповідальний за культурологічний напрямок товариства, член правління Національної спілки краєзнавців України.

Станіслав Михайлович розповів про роботу Товариства щодо вшанування пам'яті відомого діяча Міжгірщини.

Особливо відзначив родину Климпушів, яка дуже тісно пов'язана з Августином Волошином. Серед них і громадська та політична діячка Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Для навчального закладу Станіслав Аржевітін подарував двотомник з дослідженням життя Августина Волошина, проголошення Карпатської України, національно-визвольного руху в Закарпатті.

Слова вдячності на адресу ініціаторів висловили Міжгірський селищний голова Василь Щур та директор ліцею Оксана Гичка.

Шануємо усіх наших Героїв, які жили заради України та стоять на її захисті у нинішній час!