За працю та наполегливість! Нагородили дітей за успіхи в науці, культурі та спорті

Дата: 03.06.2024 16:20

Переможців та призерів всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів та змагань — вітали під час урочистого заходу!

Учнів освітніх закладів громади нагородили грошовими сертифікатами дипломами та статуетками!

Дякуємо школярам нашої громади за їхню наполегливість, здобутки, за те, що прославляють наш рідний край! Велика подяка педагогам та батькам!

А також учням та викладачам дитячої школи мистецтв — за святковий концерт!

Якими б важкими не були часи — маємо завжди піклуватись про якісну освіту нашого підростаючого покоління, їх щоденний розвиток.

Шануємо воїнів ЗСУ — їх звитяга дає змогу нашим дітям навчатися та розвиватися.