Покращуємо сервіс. У Міжгір'ї відбувся тренінг для соцпрацівників чотирьох громад

Дата: 14.06.2024 14:00

Навчальний семінар з посадовими особами виконавчих органів територіальних громад провели працівники управління соцзахисту Хустська районна державна адміністрація.

Участь у заході взяли фахівці Міжгірської, Пилипецької, Синевирської та Колочавської ТГ.

В.о начальника Тетяна Білецька розповіла про завдання щодо реалізації державної політики соцзахисту населення району.

Вдосконалили навички прийому від мешканців ТГ пакетів документів для призначення різних видів державної соціальної допомоги з подальшою передачею їх до управління соцзахисту населення.

Обговорили проблемні питання, що виникають під час надання соціальних послуг громадянам.

Особлива увага — соціальний захист ветеранів та членів їх сімей!

Дякуємо за насичений корисний семінар! Разом працюємо задля поліпшення якості адмінпослуг мешканцям громади!