Представили громаду на обласних змаганнях! Наші футболісти стартували в дитячо-юнацькій футбольній лізі Закарпаття

Дата: 19.09.2024 14:30

Перший тур серед команд 2012-13 р.н. відбувся в Хусті. Гравці футбольної команди КЗ ДЮСШ Міжгірської селищної ради в дебютному поєдинку поступилися ДЮСШ «Нарцис» (Хуст) 0:4. Грали добре, мали нагоди забити голи, але все ж таки позначився брак досвіду змагань на обласному рівні – тут всі команди високого рівня.

У другому поєдинку наша команда протистояла «Севлюшу» з Виноградова!

Боролися як могли, але поступилися досвідченому супернику 0:3. Мали можливість відіграти кілька голів, але не вдалося! Але ми віримо, що нам все вдасться, працюємо далі і ще більш наполегливо!

Дякуємо за віддану гру кожному нашому гравцеві!

Наші діти повертаються додому по спортивному злими, але щасливими!

Шануємо воїнів ЗСУ за можливість брати участь в змаганнях та дарувати незабутні емоції нашим дітям!